همه چیز درباره اینفاکول

یکی از مسائلی که والدین بسیاری درگیر آن هستند، نا آرامی ها و بی قراری های نوزادان، ناشی از نفخ و دل درد می باشد. کودکان زیادی دچار کولیک هستند و تا به حال دلیل قطعی برای این مشکل پیدا نشده است. قطره اینفاکول آنتی کولیک (ضد نفخ) اصل آلمانی ۵۵ میل infacol، یک محصول تخصصی برای رفع این مشکل است که مناسب برای کودکان از بدو تولد می باشد.

 

  • قابل استفاده از بدو تولد به بعد
  • طعم پرتقال
  • بدون شکر، الکل و رنگ
  • همراه با یک قطره چکان یکپارچه مناسب – دادن آن را به کودک شما آسان می کند
  • هر بطری حاوی مایع کافی برای حداکثر ۱۰۰ دوز است

Infacol برای چه مواردی استفاده می شود؟

اینفاکول برای تسکین نفخ، کولیک، قولنج، درد گرفتگی و باد به دام افتاده داده می شود. قطره کولیک اینفاکول قبل از هر بار خوردن، حاوی یک فرمول بالینی اثبات شده است که می تواند در عرض ۳۰ دقیقه اثر کند. استفاده مداوم در طول چند روز ممکن است به جلوگیری از تجمع بیشتر باد کمک کند. و نفخ کودک شما را درمان کند

 

اینفاکول چگونه کار می کند؟

اینفاکول یک ضد نفخ (آنتی کولیک) است، به این معنی که به بیرون آوردن باد و هوای محبوس شده در شکم نوزاد کمک می کند. قولنج اغلب به دلیل تجمع حباب های گاز کوچکی است که در داخل معده به دام افتاده اند. سایمتیکون، ماده فعال موجود در قطره های اینفاکول، با کمک به این حباب های کوچک گاز به حباب های بزرگتر متصل می شود. کودک شما راحت‌تر می‌تواند این حباب‌های بزرگ‌تر را به‌عنوان باد از طریق دهان بالا بیاورد، و هر گونه درد یا ناراحتی ناشی از هوای محبوس شده را کاهش دهد.

 

نحوه استفاده از اینفاکول

دوز معمولی اینفاکول یک قطره چکان کامل (۰.۵ میلی لیتر) است که قبل از هر غذا داده می شود. برای دادن دوز اینفاکول به کودک، به سادگی این مراحل را دنبال کنید:

  • بطری را به آرامی تکان دهید
  • با دو بار فشردن قطره چکان پر کنید (اجازه دهید هر مقدار اضافی داخل بطری برود)
  • قطره را به خورد نوزاد دهید

اگر بعد از ۳ یا ۴ روز قولنج کودک شما هنوز بهبود نیافته است، دوز ممکن است به دو قطره (۱ میلی لیتر) افزایش یابد.

 

هر چند وقت یکبار می توانید اینفاکول بدهید؟

قطره اینفاکول را می توان قبل از هر بار شیر خوردن به کودک داد. برای دستیابی به بهترین نتیجه، اینفاکول باید چند روز استفاده شود. می توانید به مدت چند هفته به استفاده از اینفاکول ادامه دهید، اگرچه اگر کولیک یا نفخ نوزادتان بهبود نیافت، باید با پزشک، متخصص بهداشت یا داروساز خود صحبت کنید.

اگر فراموش کردید که یک یا چند نوبت به کودک خود بدهید، به سادگی دوز بعدی را قبل از تغذیه بعدی کودک بدهید.

 

اینفاکول چقدر طول می کشد تا کار کند؟

Infacol معمولاً در عرض ۳۰ دقیقه شروع به کار می کند. باید حداقل چند روز به نوزاد خود اینفاکول بدهید تا مطمئن شوید که قولنج او عود نمی کند.

 

اینفاکول برای چه کسانی مناسب است؟

قطره کولیک اینفاکول برای تمامی نوزادان و نوزادان از بدو تولد به بعد مناسب است.

 

عوارض جانبی اینفاکول

قطره اینفاکول هیچ گونه عارضه جانبی ایجاد نمی کند. با این حال، مواد تشکیل دهنده متیلو پروپیل هیدروکسی بنزوات ها ممکن است باعث واکنش های آلرژیک شوند. اگر فکر می کنید که کودک شما ممکن است عوارض جانبی ناشی از مصرف این دارو داشته باشد، با پزشک صحبت کنید.

 

مواد تشکیل دهنده اینفاکول

ماده اصلی: سیمتیکون ۴۰ میلی گرم در هر ۱ میلی لیتر سوسپانسیون خوراکی.

هر Infacol 85ml همچنین حاوی: آب خالص، هیپروملوز، طعم پرتقال، سدیم ساخارین، متیل هیدروکسی بنزوات (E218) و پروپیل هیدروکسی بنزوات (E216) است.

 

هشدارهای اینفاکول

اگر کودک شما برای اختلال تیروئید تحت درمان است، قبل از دادن اینفاکول به کودک خود با پزشک صحبت کنید.

اگر فکر می کنید کودک شما ممکن است به هر یک از ترکیبات آلرژی (حساسیت بیش از حد) داشته باشد، اینفاکول را ندهید.

سبد خرید
پیمایش به بالا